Sudden Strike 4

0
12

Sudden Strike 4, 2. Dünya Savaşı’nda geçen bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.
Sudden Strike 4, 2000’li yılların başında çıkan ve RTS – gerçek zamanlı strateji oyunu türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan Sudden Strike serisinin son oyunu.

Serinin önceki oyunları gibi 2. Dünya Savaşı’nı konu alan bir oyun olan Sudden Strike 4’te 3 farklı senaryo bizi bekliyor. Oyuncular Sovyet güçlerini, Alman güçlerini veya Müttefik güçlerini seçerek bu savaşa katılıyorlar ve tarihi belirleyecvek güç olmak için çabalıyorlar. Sudden Strike 4 bize 100’den fazla askeri birimi kontrol edebilme imkanı veriyor. Tarihi savaş araçları, uçaklar, tanklar, askerler ve binalar Sudden Strike 4’te emrimize verilmekte.

Sudden Strike 4, seride ilk olarak oyunculara bir komutan seçebilme imkanı veriyor. Her komutan farklı bir savaş stratejisine sahip olduğu için bize farklı bir oynanış tecrübesi yaşatıyor. Oyuncular savaşlarda taktiksel komutları dilerlerse gerçek zamanlı olarak veriyorlar, dilerlerse seçiminlerine bağlı olarak durdurup komut verip oyunu devam ettirebiliyorlar.

Sudden Strike 4’ün senaryo modunda Normandiya Çıkarması gibi tarihi olayları canlandırabilir, Skirmish modunda yapay zekaya karşı seçeceğiniz haritada savaşabilir ya da oyunun online modunda diğer oyunculara karşı yüksek rekabet içeren savaşlar yapabilirsiniz.

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

SUDDEN STRIKE 4 DAY ONE EDITION (v1.12.28520) + 4 DLCS [FitGirl Repack] 2 yıl önce 5.06 GB

22
13

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?


Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?